Zaznacz stronę

Dresy

Prezentujemy nasze dresy sportowe, które zaprojektowaliśmy z myślą o trudnych warunkach na boisku. Ten rodzaj odzieży to idealne i konieczne uzupełnienie dla garderoby każdego piłkarza – niezależnie od jego poziomu gry. Posiadanie jednego z poniższych kompletów sprawi, że niska temperatura nie zniechęci Cię w doskonaleniu swoich możliwości. Nasze dresy sportowe zapewnią komfort termiczny w trakcie rozgrzewki, treningu na dworze lub podczas meczu towarzyskiego. Posiadamy również dresy piłkarskie dla dzieci.

Sekret to odpowiedni materiał

Materiał do uszycia dresów dla piłkarza nie może być przypadkowy. Liczy się wysoka jakość i dobre przepuszczanie powietrza. Dzięki temu na Twojej skórze nie zbiera się pot. Materiał reguluje temperaturę ciała, a przy tym blokuje wiatr i wodę z zewnątrz. Niestraszne Ci są żadne, nawet najbardziej niesprzyjające warunki pogodowe. Do tego dres jest odporny na zniszczenia w trakcie szczególnie zaciętej walki o piłkę.

Dopasowany krój gwarantem wygody

Tylko odpowiedni rozmiar stroju i pasujący fason pomogą Ci rozwinąć skrzydła na boisku. Nasze dresy sportowe posiadają sprawdzone rozwiązania, które zwiększają poziom komfortu i praktyczność każdego z nich. Bluzy wyposażyliśmy w błyskawiczny zamek, spodnie zawsze trzymają się na miejscu dzięki gumce i sznurkowi, a także idealnie przylegają do ciała. Po bokach znajdziesz kieszenie, w sam raz na schowanie do nich kilku drobiazgów. Dresy piłkarskie dla dzieci są specjalnie dopasowywane.

Pełna wygoda

Pomimo tego, że zakrywają całe ciało, to są niezwykle komfortowe. Nasze dresy dodają Twoim ruchom pełnej swobody – dajesz z siebie wszystko od samego początku aż do ostatniego gwizdka. Wybierz dres sportowy, który Cię nie ogranicza.

Ochrona przed kontuzjami

Odpowiednio dopasowany strój pozwala Ci zachować koordynację ruchową w każdych warunkach. Dzięki temu żaden upadek nie jest w stanie zagrozić Twojej formie. W naszych dresach rozgrzewka zawsze jest udana, a jak zapewne wiesz, dobrze rozgrzane mięśnie są o wiele bardziej odporne na wszelkiego rodzaju kontuzje. W kwestii zdrowia duże znaczenie ma również to, że nasze dresy na bieżąco przepuszczają powietrze – dzięki temu nie musisz obawiać się przeziębienia.

Komfort cieplny

Niezależnie od tego, jaka pogoda panuje za oknem, Ty jesteś na nią zawsze przygotowany. Oferowane przez nas komplety są uniwersalne. Znajdziesz dla nich moc zastosowań. Możesz trenować z drużyną na boisku zewnętrznym lub pobiegać samemu, aby polepszyć swoją kondycję. To wygodny komplet sportowy na wiele okazji – niezależnie od auty na dworze.

Dowolny wybór

Posiadamy wiele rozmiarów i różnorakie fasony dresów sportowych. Każdy z nich to unikatowa, ciekawa kolorystyka. Wybierz model, który najbardziej Ci się podoba i nie martw się o kolor – pozostaje on taki sam nawet po wielu praniach. Już teraz zobacz, co znajduje się w naszej kolekcji, a w razie pytań możesz do nas śmiało napisać.

Wyświetlanie wszystkich 40 wyników