Zaznacz stronę

Właścicielem strony givova.pl jest firma Marba-Sport Marcin Mocarski spółka komandytowa, której działalność skupia się wokół produkcji i dystrybucji artykułów sportowych. Wśród szerokiej gamy produktów, które oferuje swoim klientom znajdują się także pozycje od włoskiej marki GIVOVA.

GIVOVA to lider wśród producentów odzieży sportowej dla drużyn. Przez ostatnie lata popularność w Europie zdobyła dzięki taki produktom jak dresy, komplety sportowe czy torby treningowe. Podstawowymi atutami produktów tej marki jest funkcjonalność i przystępna cena. Marba-Sport, kreując ofertę, odnalazła niszę na rynku artykułów dla piłkarzy, w związku z czym skupiła się właśnie na asortymencie piłkarskim GIVOVA. Swoim klientom poleca przede wszystkim dresy piłkarskie, komplety do gry w piłkę nożną, sportowe koszulki i spodenki oraz akcesoria. Nie brakuje jednak uniwersalnej odzieży treningowej, która sprawdzi się zarówno na ciele piłkarza, jak i rowerzysty, biegacza czy osób preferujących ćwiczenia na siłowni. Mowa o linii GIVOVA ONE, która prędko znalazła uznanie klientów.

Produkty marki GIVOVA oferowane przez Marba-Sport znaleźć można w sklepie sportowym sportbazar.pl i sklepie piłkarskim no10.pl. Klienci biznesowi, zainteresowani stałą współpracą, mogą uzyskać informację na temat warunków handlowych poprzez Biuro Obsługi Klienta platformy hurtowej – e-hurtowniasportowa.pl.

Marba-Sport aktywnie wspiera sportowców. Jest sponsorem Gdyńskiego Towarzystwa Piłki Ręcznej Vistal, SPR Pogoń Baltica Szczecin czy Stowarzyszeniem Inicjatywa ARKA. Od 2011 roku organizuje Givova Junior Cup – zawody piłki halowej, propagując sport wśród najmłodszych.