Zaznacz stronę

Komplety piłkarskie

Oferujemy dobrej jakości komplety piłkarskie, które spełniają wysokie wymogi pod względem wygody, dopasowania oraz wytrzymałości. Polepszają bezpieczeństwo gracza i zapewniają mu atrakcyjną prezencję. Nasze stroje bramkarskie (i nie tylko bramkarskie) są uniwersalne – świetnie sprawdzą się również do uprawiania innych sportów.

Wygodne komplety piłkarskie

Twoja wygoda jest dla nas priorytetem podczas projektowania strojów piłkarskich. Dlatego są one tak przewiewne. Lekki materiał sprawia, że Twoja skóra bez przerwy oddycha. Pot jest odprowadzany natychmiastowo. Zadbaliśmy o szczególnie dobrą wentylację w strategicznych miejscach. Nawet podczas meczu w ciepły dzień masz zapewnioną skuteczną ochronę przed przepoceniem.

Dopasowanie do figury

Wygoda to również precyzyjne dopasowanie. W tej kwestii ufamy opiniom naszych klientów. Po latach obserwacji zauważyliśmy, że w przypadku dopasowanie to właśnie tradycyjne rozwiązanie sprawdza się najlepiej. Dlatego dzisiaj oferujemy Ci stroje piłkarskie o klasycznym kroju. Koszulka nie ogranicza Twoich ruchów, a dopasowane spodenki z gumą zawsze są na swoim miejscu. Posiadamy różne rozmiary naszych ubrań – wśród nich na pewno znajdziesz komplet, który będzie dla Ciebie niczym szyty na miarę.

Wytrzymałość to ich drugie imię

Łatwo przyzwyczajasz się do ulubionych rzeczy? Jeśli tak, to z naszymi strojami piłkarskimi możesz się zaprzyjaźnić i to na długie lata. Do uszycia każdego z nich zastosowano wysokogatunkowy i wytrzymały poliester. Komplety piłkarskie od naszej firmy przetrwają nie tylko boiskowe potyczki, ale również ciągłe prania. Nie wymagają przy tym żadnego specjalnego traktowania, możesz prać je z innymi rzeczami. Dzięki temu łatwiej zadbasz o to, by Twój strój był zawsze czysty i świeży. Kolor nie schodzi w praniu – barwy są tak samo intensywne, co przy pierwszym założeniu.

Bezpieczeństwo poprzez strój

Można by pomyśleć, że bezpieczeństwo na boisku to przede wszystkim kwestia dobrania odpowiednich ochraniaczy. Tymczasem niekoniecznie, bo ochronę przed otarciami i upadkami powinno zapewnić już samo ubranie. Nasze stroje bramkarskie zostały opracowany w taki sposób, by ich szwy nie ocierały się o Twoją skórę. Jednak najważniejsze jest to, że w rękawach koszulki oraz w spodenkach umieściliśmy specjalną ściółkę, która minimalizuje ryzyko stłuczenia. Od teraz możesz bronić bramki z pełnym zaangażowaniem bez obaw o uszczerbek na zdrowiu.

Estetyczny wygląd

Strój piłkarski jest również po to, by dobrze się w nim prezentować. Nasze komplety podkreślają atuty męskiej sylwetki. Do tego zachowują swoje kolory na długo. Sprawdź, który wariant kolorystyczny najbardziej Ci odpowiada. Logo na ubraniach jest haftowane.

Uniwersalne stroje piłkarskie

W naszym sklepie masz pełną dowolność wyboru w poszukiwaniu stroju piłkarskiego, który spełni wszystkie Twoje wymagania. Oferujemy całe komplety, jak i pojedyncze elementy. Posiadamy rozmiary dla dorosłych i dla dzieci. Nasze ubrania są uniwersalne, możesz z nich korzystać nie tylko do meczów futbolowych, ale również do meczów siatkówki czy zwykłego biegania. Nieważne, czy jesteś profesjonalistą, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z futbolem – u nas otrzymasz to, co pozwoli Ci osiągać coraz lepsze wyniki na boisku.

Wyświetlanie wszystkich 48 wyników